Kto sme?

Sme špedičná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2008 s bohatými skúsenosťami v oblasti prepravy a skladovania pôsobiaca v celej Európe.

Našou hlavnou výhodou je flexibilita nadväzujúca na nízke náklady. Tie sa samozrejme odzrkadľujú v konečných cenách či už jednotlivých prepráv, alebo dlhodobých kontraktov. Spolupracujeme s top prepravcami v celej Európe, ktorý Váš tovar bezpečne prepravia z akejkoľvek destinácie na Vami požadované miesto. Výsledkom čoho sú aj naše dlhodobé kontrakty s významnými spoločnosťami. Našou hlavnou prioritou je absolútna "customer satisfaction".

Referencie

Informácie o našich klientoch poskytneme radi na požiadanie.

oslovte nás!

Sme tu pre Vás!.

Každú požiadavku zákazníka rešpektujeme. Preto sme radi ak nás oslovíte. Našu stratégiu staviame na troch hlavných piliéroch.

Flexibilita
Vieme, že v dnešnej dobe je flexibilita nevyhnutnosť. Potrebujete tovar prepraviť už dnes? Vieme sa prispôsobiť! Hľadáme aktuálne možnosti tak, že dokážeme Váš tovar naložiť prakticky ihneď po Vašom nahlásení prepravy.
Spoľahlivosť.
Našich prepravcov vyberáme zodpovedne na základe kritérií, ktoré napomáhajú bezpečnej prepravy Vašeho tovaru. Poistenie tovaru, neustále spojenie s vodičom pomocou mobilného telefónu, monitoring prepravcu takmer na každom mieste pomocou GPS vyhladávania sú samozrejmoťou.
Komunikácia a zodpovednosť.
Uvedomujeme si, že komunikácia je základný pilier k úspechu a pre to ani my nezaostávame v tomto trende! Sme Vám k dispozícii prakticky nonstop a ochotne odkomunikujeme každú potrebnú vec podľa Vašich požiadaviek. Informacia ohľadne trackingu zásielky je nonstop. Uvedomujeme si, že za Váš tovar plne zodpovedáme, pretože Váš úspech je aj našim úspechom!